Reference

Jana Reslerová

 

Asi pred 3 mesici jsem se obratila na Tomase s tim, ze me boli zada a rada bych cvicila doma, jenze nevim jak. A kdyz trenuje ty atlety, jestli by taky nemohl sestavit nejaky ten trenink. Nez jsem se nadala, prisel mi vycerpavajici email, ve kterem se me ptal na spousty veci, mimojine na muj cil, ktery chci treninkem dosahnout a za jak dlouho, zajimal se ale i o muj tydenni harmonogram a samozrejme o to, jak casto a jak dlouho chci cvicit nebo jestli mam nejake zdravotni potize, ktere by mel zohlednit. A nez jsem si to cele stihla promyslet ci rozmyslet, mela jsem prvni trenink s obsahlym popisem kazdeho cviku a nalezitym videem sestaveny.

Nejde jen o to odcvicit, ale jako spravny trener si zkontroluje i to, jake byly pocity, jestli neco nebolelo ci nedelalo problemy, jak dlouho trenink zabral, jestli mi vyhovoval atd. Pripadne sveho sverence, cili me, i radne zdrbe, jestlize se na to sverenec vybodnul. Samozrejme trenink pravidelne upravuje, vymysli nove a nove cvicebni kombinace, aby to nebyla nuda a zohledne veskera prani i silne si vymrcujicich jedincu jako jsem ja :-)


Od te doby, co doma pravidelne cvicim, ustoupily problemy se zady, zpevnilo se mi brisko a i kdyz si nekdy troufnu flakat se, muj trener Tomas me chvali a motivuje jit jeste dal.
Takze, damy a panove, nebojte se toho, slezte z gauce, zahodte veskere vymluvy, roztahnete si (treba i k te bedne) cvicebni podlozku a zacnete investovat cas a energii do sveho zdravi! Vyplati se to! Za sebe muzu Trenujem.cz opravdu vrele doporucit!

 

 

 

Ivča

 

Eva

Služeb pánů Nečase a Sekaniny jsem využila na doporučení své známé, která byla velmi spokojena. Během půl roku jsem zhubla 9kg, ale v pase 23cm! Dostalo se mi profesionálního jednání a skvělých výsledků, tréninky byly nároč, avšak účinné a na každý jsem se těšila. Skvělá je individuální práce s každým klientem zvláště. Ráda pokračuji v další spolupráci.

Martin

S vytvořeným jídelníčkem, individuálním přístupem a kvalitním a usilovným tréninkem 7x týdně (4x posilování, 3x běh) se mi podařilo dosáhnout skvělých výsledků již za 4 měsíce, během nichž jsem zhubnul 14kg a konečně jsem se mohl dívat do zrcadla.